Přehled aktuálních zpráv z městského webu do mailové schránky

Přehled aktuálních zpráv z městského webu do mailové schránky

V rámci projektu mikroregionu Vysokomýtsko město pořídilo nové městské webové stránky.

Současné webové stránky mají modernější design a jednodušší vyhledávání informací. Zachovali jsme všechny důležité rubriky a aplikace, jako je například Lepší Mýto, kalendář akcí, vkládání příspěvku do redakčního systému Vysokomýtského zpravodaje nebo online kamery. Na nových stránkách vedle informací týkajících veřejné správy dostaly také prostor zprávy a aktuality, a to nejen z radnice, ale i z kultury, sportu a společenského života města,“ řekl starosta František Jiraský.

Přehled aktuálních informací a zpráv z městských webových stránek mohou zájemci dostávat zdarma automaticky každý den do své e-mailové schránky, pokud se přihlásí k odběru v záložce Aktuality. Stačí vybrat kategorie, které Vás zajímají, zadat kontaktní informace a potvrdit. Odběr novinek lze kdykoli upravit či úplně zrušit.

Mikroregion Vysokomýtsko získal z Evropských fondů a státních prostředků na zkvalitnění komunikace s veřejností dotaci 4,5 milionu korun. Nové městské webové stránky jsou jeho součástí. Další jsou elektronické úřední desky a komunikační strategie. Kromě toho bylo pro Vysoké Mýto pořízeno modernější hlasovací zařízení pro zastupitelstvo města.

V rámci projektu byly také pořízeny webové stránky mikroregionu Vysokomýtsko, městysu České Heřmanice a obcí Zálší a Svatý Jiří.