- Úvod
- Městský úřad
- Informace
- Úřední deska
Úřední deska
01.09.2026 JES191 - jednotné enviromentální stanovisko - UO, V. Mýto, DRÁBY, p.č. 4564/2-VN-IZ-12-2003959
26.08.2026 Záměr pronajmout pozemek parc. č. 2003/1, jehož součástí je stavba Pražské Přeměstí čp. 53
24.08.2026 OOP - Opatření při nedostatku vody
18.08.2026 Vysoké Mýto - rozhodnutí o registraci KL koalice pol. stran - Mejto 21 (ODS, KDU-ČSL, TOP 09)
18.08.2026 Vysoké Mýto - rozhodnutí o registraci KL sdružení pol. hnutí a nezávislých kandidátů - Mladé Mýto
18.08.2026 Zámrsk - rozhodnutí o registraci KL sdružení pol. strany a nezávislých kandidátů - PRO NÁŠ Zámrsk
24.07.2026 Dražební vyhláška - 137EX 6403/11-223
02.07.2026 Počet podpisů na volebních peticích nezávislých kandidátů a sdružení nezávislých kandidátů
22.04.2026 Smlouva o poskytnutí programové dotace v roce 2026 - Domácí zdravotní péče Naděje s. r. o.
07.04.2026 Smlouva o poskytnutí programové dotace v roce 2026 - Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto
31.03.2026 Smlouva o poskytnutí programové dotace v roce 2026 - Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto, z.s.
01.01.2026 Zásady pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta - účinné od 01.11.2024
22.12.2025 Smlouva o poskytnuní indiviuální dotace č. 06/ZM/2025 - Provoz a činnost MG a IC v r. 2026
22.12.2025 Smlouva o poskytnutí individuální dotace č. 07/ZM/2025 - VMK - městské kulturní akce v r. 2026
22.12.2025 Smlouva o poskytnuní indiviuální dotace č. 08/ZM/2025 - Provoz a činnost VMK o.p.s. v r. 2026
27.11.2025 Fond památkové péče města Vysokého Mýta 2026
10.04.2025 Smlouva o poskytnutí programové dotace v roce 2025 - Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto, z.s.
31.03.2025 Smlouva o poskytnutí programové dotace v roce 2025 - Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto
27.03.2025 Smlouva o poskytnutí ind. dotace v roce 2025 - Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě - 01ZM2025
08.01.2025 Smlouva o poskytnutí individuální dotace 01/OSZ/2025 - Oblastní charita Nové Hrady u Skutče
08.01.2025 Dodatek č. 1 ke smlouvě 12/OSZ/2024 - Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí
23.12.2024 Smlouva o poskytnuní indiviuální dotace č. 06/ZM/2024 - Provoz a činnost MG a IC v r. 2025
23.12.2024 Smlouva o poskytnuní indiviuální dotace č. 05/ZM/2024 - Provoz a činnost VMK o.p.s. v r. 2025
02.10.2024 Smlouva o poskytnutí individuální dotace v roce 2024 - MAS Litomyšlsko o.p.s. - 03/ZM/2024
11.06.2024 Smlouva o poskytnutí ind. dotace v roce 2024 - Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě - 02ZM2024
10.04.2024 Smlouva o poskytnutí programové dotace v roce 2024 - Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto, z.s.
10.04.2024 Smlouva o poskytnutí programové dotace v roce 2024 - Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto
07.03.2024 Smlouva o poskytnutí individuální dotace na rok 2024 - Oblastní charita Nové Hrady u Skutče
03.10.2023 Smlouva o poskytnutí individuální dotace na rok 2023 - KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
03.10.2023 Smlouva o poskytnutí individuální dotace v roce 2023 - VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ, o. p. s. - 06/ZM/2023