Město Vysoké Mýto
O městě
Město
Historie města
Památky
Partnerská města
Podporujeme
Mikroregion Vysokomýtsko
Sbor dobrovolných hasičů
Sodomkovo Vysoké Mýto
Festival Hudba pomáhá
Školství
Mateřské školy
Základní školy
Střední školy
Dětské skupiny
Mikádo
Zdravotnictví
Nemocnice
Ordinace lékařů
Ordinace pro děti a dorost
Ordinace pro dospělé
Zubní ordinace
Ostatní ordinace
Veterináři
Pohotovost
Služby a organizace města
Technické služby
Městský bytový podnik
Městské lesy
Vodovody a kanalizace
Sportcentrum Vysoké Mýto
Vysokomýtská kulturní
Městský úřad
Samospráva
Zastupitelstvo města
Usnesení
Výbory
Termíny
Rada města
Usnesení
Komise
Termíny
Symboly města
Městský úřad Vysoké Mýto
Vedení úřadu
Organizační struktura
Zvláštní orgány města
Městská policie
Kariéra
Informace
Povinné informace
Strategické dokumenty
Úřední deska
Vyhlášky a nařízení
Rozpočty
Životní situace
Krizové informace
Stavby a investice
Dotace a projekty
Odpady
Ztráty a nálezy
Volby
E-radnice
Formuláře
Elektronická podatelna
Lepší Mýto
Mapový server
Online kamery
Informace o radarech
Kontakty
Volný čas
Infocentrum
Mapy města
Kultura
Městské akce
Fotogalerie
M-klub
Městská knihovna
Městská galerie
Sportovní kluby a sportoviště
Sportovní kluby
Sportoviště
Církve
Spolky
Aktuality
Život města
Z radnice
Kultura
Sport
Školství
Doprava
Ostatní
Kalendář
Kalendář událostí
Roční přehled akcí
Vysokomýtský zpravodaj
Digitální vydání zpravodaje
Kontakty + inzerce
Přidat příspěvek
Krátce z radnice
Videoreportáže
Odběr novinek
Archiv zpráv
+420 465 466 111
Facebook
YouTube
Úvod
Městský úřad
Informace
Úřední deska
Ostatní
O městě
Městský úřad
Samospráva
Městský úřad Vysoké Mýto
Informace
Povinné informace
Strategické dokumenty
Úřední deska
Finanční úřady, soudy, exekutoři a dražby
Hospodaření s majetkem
Investice
Oznámení obecního živnostenského úřadu
Rozpočet
Správní řízení
Územní plánování
Veřejné zakázky
Volby
Výběrová řízení na přidělení bytů
Výběrová řízení na volná místa
Vyhlášky a nařízení
Dotace
Ostatní
Vyhlášky a nařízení
Rozpočty
Životní situace
Krizové informace
Stavby a investice
Oznamovací systém
Dotace a projekty
Odpady
Ztráty a nálezy
Volby
E-radnice
Volný čas
Aktuality
Ostatní
04.09.2026
Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektrické energie č. 110061114855 - 25.9.
02.09.2026
Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektrické energie č. 110061114179 - 23.9.
02.09.2026
VV - OOP - stanovení PÚP - na MK v ul. Na Herzánce, T.G.Masaryka, Jungmannova a Nábřeží v k.ú. a obci Choceň
02.09.2026
Oznámení MZP - Plán dílčího povodí Horního a středního Labe 2027 – 2033
01.09.2026
JES191 - jednotné enviromentální stanovisko - UO, V. Mýto, DRÁBY, p.č. 4564/2-VN-IZ-12-2003959
01.09.2026
Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektrické energie č. 110061114200 - 22.9.
31.08.2026
VV - návrh OOP - MÚP na silnici III/30516 v k.ú. Koldín - umístění DZ č, P8 a P7 v místě mostku ev.č. 31610-2
28.08.2026
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na silnici III/3152 v obci Zámrsk
28.08.2026
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na silnici III/3152 v obci Zámrsk a Dobříkov a na pozemních komunikacích na pozemcích p.č. 841/1 a 826 v k.ú. a obci Zámrsk
27.08.2026
VV - OOP - stanovení PÚP - na sil. III/30522 v k.ú. Sedlec u Vraclavi - prac. místo na komunikaci u domu s č.p. 13 v obci Sedlec
26.08.2026
VV - OOP - stanoveí PÚP - na sil. III/3179, III/03528 a PK v k.ú. Hrušová - z důvodu provádění prací při demontáži bypassu a zprovoznění silnice I/35
25.08.2026
VV-OOP-PÚP na silnici I/17, mezi obcí Zámrsk a obcí Ostrov, okres Ústí nad Orlicí a silnici I/35, mezi obcí Jaroslav a městem Vysoké Mýto, okres Pardubice a Ústí nad Orlicí
24.08.2026
OOP - Opatření při nedostatku vody
24.08.2026
VV - OOP - stanovení PÚP - na MK v k.ú. a obci Choceň, z důvodu uzavírky ulice Nerudova v rámci rozšíření kanalizace
24.08.2026
VV - zveřejnění návrhu opatření obecné povahy pro stanovení místní úpravy provozu na silnici III/3152 v obci Zámrsk v úseku km 0,057 – 0,580, včetně mostu ev.č. 3152-2
20.08.2026
Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektrické energie č. 110061114148
19.08.2026
Oznámení o zahájení řízení napojení II/312 na D35 MÚK VM-západ , III. etapa
29.07.2026
VV - Zveřejnění návrhu opatření obecné povahy ke stanovení místní úpravy provozu na místních komunikacích v ulicích Na Herzánce a Kollárova v Chocni
23.07.2026
VV - Oznámení veřejného projednání návrhu Z5 ZÚR Pk
21.07.2026
Výlukový jízdní řád linky 700923 - uzavírka v Podhořanech u Nových Hradů
25.02.2026
Výroční zpráva města Vysokého Mýta o poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů za rok 2025
25.02.2026
Sazebník úhrad za poskytování informací podle zákona 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, účinný od 1. 3. 2026
06.01.2026
Povinně zveřejňované údaje DSO Královská věnná města
13.03.2025
Informace o uzavřené veřejnoprávní smlouvě s obcí Kosořín - měření rychlosti
17.12.2024
Informace o uzavřených veřejnoprávních smlouvách - měření rychlosti
29.11.2018
informace o uzavřených veřejnoprávních smlouvách - přestupky
22.03.2017
Dobrovolné svazky obcí a měst - povinně zveřejňované údaje - KVM, ČMP
Podporujeme
Mikroregion Vysokomýtsko
Královská věnná města
Českomoravské pomezí
MAS Litomyšlsko
SHSČMS
Regionální muzeum