1.FC Nejzbach Vysoké Mýto je 4 body od postupu do 1. futsal ligy

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto je 4 body od postupu do 1. futsal ligy

Na začátku sezóny se to mohlo zdát jako utopie, ale v posledních dvou zápasech sezóny stačí uhrát Nejzbachu 4 body a postoupí do 1. futsal ligy.

Současná situace se ale nerodila snadno. Před sezónou futsalisté dokonce zvažovali, zda se vůbec přihlásí do 2. futsal ligy Východ. Naštěstí láska ke sportu převážila peníze a podařilo se poskládat velmi zajímavý tým. Zkušené borce jako Gerčák, Jeníček, Jiráský, Hrubý a Kubát doplnili mladí kluci ve věku 17-18 let, kteří ovšem nejsou také žádní nazdárci a řada z nich nastupuje už teď v juniorských reprezentacích. Vše si sedlo, jak má, a po rozpačitém začátku se Nejzbach rozjel. Důkazem je i poslední domácí zápas, ve kterém vysokomýtští „přejeli“ Havlíčkův Brod 7:2.

V posledních 10 zápasech Nejzbach vždy bodoval a po čtrnácti kolech mu patří první místo s dvoubodovým náskokem na Hodonín.

Poslední dva zápasy odehrajeme na domácí půdě. V pátek 23. února hostíme FC ATRAPS Brno a o týden později v malém východočeském derby přivítáme Hlinsko. Tímto bychom chtěli co nejsrdečněji pozvat všechny fanoušky, kteří jsou naším dalším hráčem, aby dorazili na oba zbývající zápasy, a budeme doufat, že společně oslavíme postup do 1. futsal ligy.

Michal Jiráský