Čtvrtky patří letním kinům

Čtvrtky patří letním kinům

K letní pohodě patří neodmyslitelně i filmy pod širým nebem. Projekce se uskuteční v Amfiteátru M-klubu, bar otevřen hodinu před promítáním. Čas začátku se může měnit v závislosti na světelných podmínkách.

Ve čtvrtek 6. 7. se v Amfiteátru uskutečnilo promítání filmu OSTROV.

Čtvrtek 13. 7. od 21.15, Amfiteátr

PŘÁNÍ K NAROZENINÁM 

(Komedie) Líba má každý rok jediné narozeninové přání, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má tento rok jiné plány…

Režie: Marta Ferencová. Hrají: Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Khek Kubařová, Tomáš Klus, Igor Orozovič, Jaroslav Plesl aj.

93 min. V českém znění. Přístupný. Vstupné 100 Kč.

Čtvrtek 20. 7. od 21.15, Amfiteátr

DĚTI NAGANA 

(Rodinný) Jedenáctiletý Dominik je u vytržení, když na turnaji století v Naganu naši poráží Kanadu a míří do finále. Rozhodne se koupit hokejku a s kamarády hrát hokej, jak to jen jde. Hlavně s tenisákem na plácku za domem. Sestaví tým a plánují si zahrát svůj vlastní velký zápas proti klukům z vedlejší vesnice. Vedle toho chce Dominik vyhrát i srdce, úsměv a pusu od Katky ze třídy.

Režie: Dan Pánek. Hrají: Tom Brenton, Hynek Čermák, Klára Issová, Johana Racková, Otakar Brousek ml., Pavel Batěk aj.

98 min. V českém znění. Přístupný. Vstupné 100 Kč.

Čtvrtek 27. 7. od 21.15, Amfiteátr

BUĎ CHLAP! 

(Dobrodružný / komedie) Pavlovi táhne na čtyřicet, ale stále ještě nedospěl. Potká svou dětskou lásku Terezu a prožije s ní dobrodružnou noc. Tereza však není připravena opustit svůj dosavadní život pro koho, kdo podle ní není opravdový chlap. Pavel se tedy rozhodne chlapem stát…

Režie: Michal Samir. Hrají: Jakub Prachař, Tereza Ramba, Ondřej Sokol, Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ivana Chýlková aj.

96 min. V českém znění. Přístupný. Vstupné 100 Kč.

Čtvrtek 31. 8. od 21.15, Amfiteátr

ŽIVOT PRO SAMOUKY 

(Komedie) Klára umí být ve čtyřiceti stejně nejistá jako v osmnácti. Její manželství ze dne na den skončí a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě randění a seznamovacích trapasů…

Režie: Jitka Rudolfová. Hrají: Jana Plodková, Barbora Seidlová, Zuzana Kronerová, Jaroslav Plesl, David Švehlík, Václav Neužil ml. aj.

90 min. V českém znění. Od 12 let. Vstupné 100 Kč.