Falcon kickbox Vysoké Mýto bilancuje. Letos si připsal další cenná vítězství

Sportovci klubu Falcon kickbox Vysoké Mýto opět vybojovali cenné kovy na vrcholných turnajů nejprestižnější asociace kickboxu na světě WAKO. Eliška Zemanová (juniorky) získala v Itálii tři tituly mistryně světa v odlišných disciplínách LC, KL, PF, což je historický rekord. Nikol Martincová (starší žákyně) přivezla z Itálie titul mistryně světa v LC. ️Martin Viktorin ml.(muži) se umístil na prvním místě ve FC na European University Sports Association v Polsku. Petr Dvořáček (muži) vybojoval 3. místo v K-1 na The World Games 2022 v Birminghamu v USA. Adam Pánek (muži) se umístil na třetím místě v KL na mistrovství Evropy v Turecku.

Další medaile z neméně prestižních turnajů vybojovali nejen výše zmínění, ale i další naši bojovníci Vojta Urban (junior) a Jiří Chytil (junior) na Světovém i Evropském poháru WAKO. Klub má také několik mistrů ČR 2022 v různých věkových a váhových kategoriích.

Falcon kickbox Vysoké Mýto se celkově již několik let umisťuje na prvním místě v anketě Pohár klubů a Pohár jednotlivců a letos tomu nebude jinak.

Martin Viktorin st., trenér

Vysvětlivky: PF = Pointfighting Tatami disciplína , LC = Lightcontact Tatami disciplína, KL = Kick Light Tatami disciplína