Kanoisté opět úspěšní

Seriál Českého poháru v klasickém sjezdu a sprintu na divoké vodě pokračoval na řece Vltavě pod Lipenskou přehradou. Zde se již tradičně odehrává jeden z vrcholů domácí sezóny.  Nechyběli proto ani kanoisté SKK Vysoké Mýto, kteří především v dlouhém sjezdu předvedli řadu velmi dobrých výkonů. Výborně nás reprezentoval opět Daniel Suchánek, který hned v úvodní kategorii singlkanoistů vybojoval bronzovou medaili. Společně s pardubickým Ondřejem zvítězili mezi deblkanoisty, když ani tentokrát nenašli přemožitele.

Skvělou formu předvedla před MEJ dorostenka Michaela Zedníčková, která ve své věkové kategorii zvítězila a mezi ženami dojela čtvrtá. Pro nejlepší umístění kariéry v ČP si na šestém místě dojeli na deblkanoi Filip Krejza s Jakubem Šilarem. Velmi kvalitní výkon podal i Ondřej Kvapil, který na singlkanoi mezi dorostenci mladšími obsadil první místo a v celkovém pořadí obsadil třinácté místo. Mezi kajakáři se dařilo i Filipu Syrovému který mezi dorostenci mladšími obsadil třetí místo, a v celkovém pořadí obsadil 29.místo. Nejlépe se mezi kajakáři umístil Filip Krejza na 22. místě.