Karatisté vysokomýtského oddílu třetí na Czechia Cup Karate 2023

Karatisté vysokomýtského oddílu třetí na Czechia Cup Karate 2023

O letních prázdninách se oddíl Karate Vysoké Mýto se se svými deseti členy zúčastnil týdenního letního soustředění Czechia Camp Karate 2023. Soustředění bylo zakončeno Českým pohárem Moderního sportovního karate (MSK) - Czechia Cup Karate 2023. Karatisté vysokomýtského oddílu se na tomto turnaji umístili těsně na třetím místě ze všech oddílů se ziskem 44 bodů.

Vybojovali jsme zde tři zlatá umístění, dvě stříbrná, dvě bronzová a dvě čtvrtá bodované umístění. Před posledním letošním Ligovým turnajem je oddíl Karate Vysoké Mýto ve vedení Ligy MSKA-CZ 2023 s celkovým ziskem 166 bodů před druhým oddílem Karate Polička (127 bodů) a třetím oddílem MSK Pardubice (111 bodů). Máme našlápnuto k obhajobě loňského a předloňského vítězství v celostátní Lize MSKA-CZ, v kategorii oddíl roku.

Martin Čipera
předseda oddílu a hlavní trenér oddílu KARATE Sokol MSK Vysoké Mýto
předseda oddílu Bojové sporty Vysoké Mýto

Oddíl Karate Vysoké Mýto a oddíl Bojové sporty Vysoké Mýto zve na náborový trénink otevřený pro veřejnost. Uskuteční se v pondělí 18. září 2023 od 17.00 do 18.00 ve vysokomýtské sokolovně.

V rámci tohoto tréninku se uskuteční i zápis do kurzu karate pro dospělé a děti od 12 let a do kurzu dětská přípravka pro bojové sporty pro děti od 8 do 12 let.

Vystoupení vysokomýtských karatistů na Sportovním dnu. Foto archiv město Vysoké Mýto