Program Divadeliéru v únoru

Program Divadeliéru v únoru

Ve výlohách Divadeliéru bude od 3. února do 29. února probíhat výstava Štěpána Málka s názvem DK – K. Vernisáž výstavy se uskuteční v sobotu 3. února v 18.00 za doprovodu vysokomýtské kapely TNR band. V pondělí 12. února se můžete těšit na další Wichytávky Františka Wicha, který představí zajímavé osobnosti a kapely frankofonní hudební scény. Ve čtvrtek 22. února v podání imitátora Jakuba Stodůlky do Divadeliéru zavítají známé osobnosti.

PROGRAM:

Do 2. 2., výlohy Divadeliéru
ART FOTO VYSOKÉ MÝTO 2024

Výstava klubu ART FOTO Vysoké Mýto. Můžete se zapojit do ankety, kterou pro vás fotoklub připravil, a napsat, která z vystavených fotografií se vám líbí nejvíce. Vše potřebné naleznete na dveřích Divadeliéru.

3. 2. – 29. 2., výlohy Divadeliéru
ŠTĚPÁN MÁLEK: DK – K
Vernisáž výstavy Štěpána Málka s názvem DK – K proběhne v sobotu 3. února v 18.00 za doprovodu vysokomýtské kapely TNR band. Štěpán Málek je sochař, hudebník, básník a pedagog. V 90. letech studoval Akademii výtvarných umění, krom jiného je čestným předsedou KK3 klubu konkretistů. Pod egidou konkrétního umění se děje celá jeho tvorba v různých médiích.
Ve Vysokém Mýtě se prezentuje sérií DK – K, tedy Dekonstrukce – konstrukce. Tato průběžně neukončená série kreseb-koláží, započatá na přelomu jara a léta v roce 2023 navazuje svojí povahou na starší práce, většinou reliéfní objekty z kolekce Carton-age a DK-K.

Pondělí 12. 2. od 18.00, Divadeliér
WICHYTÁVKY II

František Wich se vrací do svého rodného města, aby představil dalších 15-20 u nás vesměs neznámých, přesto velmi zajímavých osobností a kapel frankofonní hudební scény. Zvukové ukázky má tradičně spojeny se sériemi fotografií a opět vás čeká i řada nových informací. V oblasti tamějšího rocku, popu a folku budete u nás stěží hledat někoho s takovým přehledem.
Vstupné: dobrovolné

Čtvrtek 22. 2. od 19.00, Divadeliér
SLAVNÉ OSOBNOSTI

V podání imitátora Jakuba Stodůlky. Halina Pawlovská, Miloš Zeman a další. Rozhodně se nasmějete, jak umí imitátor Jakub Stodůlka napodobit slavné osobnosti hlasem a gesty. Skrývá se v něm minimálně osm slavných postav, které vám představí. A nebude to jen tak pasivní vstřebávání zábavy. 45 minut smíchu, při kterých můžete osobnostem položit jakoukoliv otázku a Jakub Stodůlka vás i něco naučí. Nechte se překvapit. Imitátor Jakub Stodůlka miluje humor i bez hranic, černý rovněž a vtipné příhody ze života, takže to nebude rozhodně nuda.
Vstupné: dobrovolné

Adéla Pellarová
Facebooková stránka Divadeliéru