Srpnový týden v Amfiteátru plný filmových lahůdek

Srpnový týden v Amfiteátru plný filmových lahůdek

Na druhou polovinu srpna pro vás VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ připravila týdenní promítání v Amfiteátru M-klubu. Začíná od 21.00, bar otevřen. Čas začátku se může měnit v závislosti na světelných podmínkách.

Pondělí 14. 8., Amfiteátr
PUPENDO
(Komedie / drama) Legendární snímek autorského dua Jan Hřebejk a Petr Jarchovský plný kultovních komických i emocionálních scén.
Režie: Jan Hřebejk. Hrají: Bolek Polívka, Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Vilma Cibulková, Jiří Pecha, Lukáš Baborský aj.

Úterý 15. 8., Amfiteátr
PSH NEKONEČNÝ PŘÍBĚH 
(Hudební / dokumentární) Českou hudební legendu Peneři strýčka Homeboye neboli PSH zná v České republice snad každý. Jací jsou ale ve skutečnosti dnes už kluci na prahu středního věku Orion, Vladimir 518 a Mike Trafik? Nejznámější čeští rappeři se v překvapivě otevřeném a velmi osobním dokumentu se spoustou dosud nepublikovaných záběrů a soukromých archivů nebojí jít na dřeň a být stejně upřímní jako jejich hudba. Zdá se, že příběh PSH jen tak neskončí.
Režie: Štěpán Vodrážka. Hrají: Michal „Orion“ Opletal, Vladimir 518, Mike Trafik.

Středa 16. 8., Amfiteátr
TOP GUN: MAVERICK 
(Akční / drama) Maverick byl vždycky magnetem na průšvihy, což se s armádní kariérou vylučuje. Pilot je ovšem bravurní, možná ten úplně nejlepší, a proto dostane nabídku stát se instruktorem elitních stíhačů z programu Top Gun, které má připravit na úkol, jenž spadá do kategorie Mission Imposssible.
Režie: Joseph Kosinski. Hrají: Tom Cruise, Miles Teller, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Val Kilmer aj.

Čtvrtek 17. 8., Amfiteátr
DVĚ SLOVA JAKO KLÍČ 
(Drama) Volné pokračování diváckého hitu Úsměvy smutných mužů podle knihy Josefa Formánka. Film Dvě slova jako klíč sleduje osudy různých lidí na několika kontinentech, které se postupně prolínají, a nakonec se spojí v jeden příběh.
Režie: Dan Svátek. Hrají: Ivan Franěk, David Švehlík, Diana Dulínková, Daniel Olbrychski, Jana Nagyová Pulm, Jiří Šimek aj.

Pátek 18. 8., Amfiteátr
PÁRTY HÁRDER: SUMMER MASSACRE 
(Komedie) V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Slibují si životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a srbské milice?
Režie: Pavel Bohoněk, Martin Pohl. Hrají: Daniel Žáček, Jiří Bohatý, Adam Ernest, Kostas Zerdaloglu, Radim Neuvirt aj.