Stolní tenis: Vyrovnané utkání v Mistrovicích nakonec body nepřineslo

Stolní tenis: Vyrovnané utkání v Mistrovicích nakonec body nepřineslo

První listopadový víkend byl třetím hracím víkendem divize. Dopolední utkání slibovalo velkou bitvu v Mistrovicích, zato odpolední utkání, vzhledem k ligovým zkušenostem Ústí nad Orlicí, neslibovalo moc nadějí na úspěch. K tomuto rozložení přispěl i fakt, že ve vysokomýtské sestavě chyběli dva hráči základu A mužstva a hráč Stránský měl zdravotní problémy.

TJ Sokol Mistrovice A – Orel Vysoké Mýto A 10:8

I přesto, že domácí tým Mistrovic nasadil nejsilnější možnou sestavu, se hráči Orla po čtyřhrách ujali vedení 2:0. Bodovaly jak dvojice Fišer – Stránský, tak Hýbl – Vojnar.

V prvních třech sériích dvouher se ale vysokomýtským podařilo bodovat vždy jen jednou. Hýbl porazil 3:2 Seďu, Fišer 3:2 Šedaje a Hýbl 3:0 Šedaje.

Do posledních 4 dvouher tak Orel vstupoval za nepříznivého stavu 5:9. Své poslední zápasy v Mistrovicích přetavili ve výhru 3:1 jak Stránský nad Šedajem, tak Hýbl nad Kaplanem i Fišer nad Seďou. Narůstající obavu domácích o výhru nedokázal využít Vojnar, který bohužel 1:3 prohrál s Nastoupilem.

Body: Hýbl 3,5 b, Fišer 2,5 b, Stránský 1,5 b a Vojnar 0,5 b

TTC Ústí nad Orlicí A – Orel Vysoké Mýto A 10:3

Odpolední utkání s ligou ostříleným soupeřem přineslo výsledkově, nikoliv však úplně herně, jednoznačnou záležitost.

Body pro Orla přinesla dvojice Fišer – Stránský, která porazila ústecký pár Čopián – Svojanovský J., a následně hráči Stránský a Vojnar, kteří porazili 3:1 respektive 3:2, Jakuba Svojanovského.

Body: Stránský 1,5 b, Vojnar 1 b a Fišer 0,5 b

Další divizní utkání Orel odehraje 26. listopadu na svých stolech, kdy v Orlovně přivítá dopoledne KST Lineu Chrudim A a odpoledne TJ Jiskru Heřmanův Městec A.

Prakticky každý týden se v Orlovně odehraje nějaké soutěžní utkání. Fanoušci jsou vítáni na kterémkoliv utkání. Máte-li zájem vidět i krajské/okresní soutěže stolního tenisu, nemusíte čekat až do 26. listopadu.

Rozpisy zápasů naleznete na odkazech:

Foto Jiří Vojnar