Tyršova plovárna nabízí relaxaci i zábavu

Tyršova plovárna nabízí relaxaci i zábavu

Tyršova veřejná plovárna ve Vysokém Mýtě nabízí příjemné vodní osvěžení a láká k relaxaci v rozsáhlém zeleném areálu se sportovištěm na beach volejbal a nohejbal, minigolfem a občerstvením v dobové plovárenské budově. Oblíbený tobogan, skluzavky a skokanský můstek o druhém červencovém víkendu doplnily další vodní atrakce. V této sezoně se návštěvníci plovárny mohou těšit ještě na den s Hitrádiem Černá Hora v rámci jeho letní jízdy.

Ve dnech 7.-9. července byla na plovárně k dispozici 17 metrů dlouhá překážková dráha, vodní trampolína a aquapaddlery pro děti. Všechny vodní atrakce byly součástí vstupného a volně k dispozici po celou dobu provozu koupaliště. „Jsme rádi, že hned první domluvený termín vyšel na jedničku. Z pozice provozovatele můžeme říct, že se akce od začátku až do konce povedla. Vnímáme spoustu pozitivních ohlasů a je to pro nás signál, že příští rok budeme chtít tuto akci znovu uspořádat a třeba i navýšit počet domluvených atrakcí,“ řekl vedoucí plovárny Jan Dvořák.

Tuto sezónu se na Tyršově plovárně uskuteční jeden zábavný den s Hitrádiem Černá Hora v rámci jeho letní jízdy. „Opět by se mělo jednat o zpestření provozu našeho koupaliště a plno letní zábavy. Přesný termín konání této akce zatím nemáme. Jako vždy budeme reagovat na základě příznivého počasí. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde Vás budeme o všem informovat,“ dodal Jan Dvořák.

V případě příznivého počasí je plovárna otevřena každý den v čase od 9.00 do 19.00.

Více informací na www.plovarna-vm.cz