Warning: Undefined array key 0 in /www/wwwroot/new.vysoke-myto.cz/wp-content/themes/vysoke-myto-theme/single.php on line 6

Warning: Attempt to read property "cat_ID" on null in /www/wwwroot/new.vysoke-myto.cz/wp-content/themes/vysoke-myto-theme/single.php on line 6

Na jarní kujebácký jarmark dorazila i přes nepřízeň počasí spousta návštěvníků

Na jarní kujebácký jarmark dorazila i přes nepřízeň počasí spousta návštěvníků

Videoreportáž, fotogalerie / Jarní kujebácký jarmark, který otevřel vysokomýtskou sezonu venkovních akcí, se uskutečnil v sobotu 1. dubna. Jaro je pro spoustu lidí jedno z nejkrásnějších období v roce. Právě na jeho počátku je tak jarmark skvělou příležitostí setkat se s přáteli a vychutnávat čas plný měnících se barev. Na náměstí Přemysla Otakara II. byl po celé dopoledne připraven pro všechny návštěvníky bohatý program. Ať už hledali tradiční řemeslné výrobky, dobré jídlo nebo zábavu pro celou rodinu. Ve stáncích byly kdostání různé druhy pečiva a mazanců, uzenin, medu nebo likérů, ale také výrobků sjarní nebo velikonoční tematikou, dekorace, pomlázky, ručně vyráběné šperky a keramika. Svoji dílničku pro děti si připravilo také Středisko volného času – Mikádo.

O kulturní program se postarali žáci ze základní umělecké školy a mateřských škol Kamarádi, Slunečná, Čtyřlístek a Pod Smrkem. Vysokomýtským náměstím se nesl dětský zpěv a k vidění byly i lidové tance.  

Děti a jejich učitelky se také podílely na pestrobarevné výzdobě centra města a ke zkrášlení přispěla i Berenika, jejíž výrobky jsou velmi oblíbené. To ostatně dokazovala i nekončící řada kupujících u jejich stánku.

I když rozmarné počasí proměnilo náměstí v přehlídku deštníků, díky pohodové atmosféře to snad nikomu nevadilo.

Videoreportáž Na jarní kujebácký jarmark dorazila i přes nepřízeň počasí spousta návštěvníků

Fotogalerie Aleš Felgr a Lukáš Rufer

Foto Aleš Felgr

     
     
     
     
     
Foto Lukáš Rufer