Sobotní události

V sobotu 23. prosince po 9. hodině se na MP obrátili zaměstnanci České pošty s tím, že na na jejich dvoře stojí již asi 1,5 hodiny nastartované osobní vozidlo, ve kterém se nachází ležící osoba. Hlídka na místě probudila šestadvacetiletého muže, který sdělil, že ve vozidle usnul. Po 12. hodině přijala hlídka oznámení, že na ulici Hálkova se snaží tři děti dostat do opuštěného domu. Navíc do vrat u domu hází kamení. Hlídka zde nalezla tři děti ve věku od sedmi do devíti let. Ty následně předala rodičům a vyrozuměla OSPOD a majitele nemovitosti. Ve 12:47 hodin bylo na MP přijato oznámení o dopravní nehodě na ulici Hradecká, kde došlo ke střetu několika vozidel. Na místo zamířily všechny složky IZS. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. V 19:45 hodin přijala hlídka oznámení o fyzickém napadení na náměstí. Pětatřicetiletého muže cizí státní příslušnosti měl pěstí do obličeje napadnout neznámý muž, se kterým se chvíli před tím dal do řeči. Při tomto mu vyrazil jeden zub. Událost byla předána hlídce Policie ČR. Po 23. hodině zjistila hlídka v obci Domoradice spadlý strom přes komunikaci. Ten zde uvěznil řidiče osobního vozidla. Na místo byli přivoláni hasiči, kteří strom odstranili.