Ujel od nehody

V pátek 8. prosince krátce po půl 9 večer přijala hlídka MP přes tísňovou linku oznámení, že na náměstí Vaňorného přijelo osobní vozidlo VW s nabouranou přední částí. Z místa řidiče vystoupil muž, který byl zjevně opilý a odešel na blízkou ubytovnu. Při příjezdu hlídky, se na místě již nacházela hlídka Policie ČR, která přijala oznámení o ujetí od dopravní nehody na náměstí Přemysla Otakara II. Na místě se podařilo podle svědků a místní znalosti ustanovit řidiče vozidla. Jednalo se o třiadvacetiletého muže z Ukrajiny. Stejného řidiče se stejným vozidlem zadržela hlídka MP krátce po dopravní nehodě na ulici Vladislavova v září letošního roku, kdy dechová zkouška ukázala hodnotu 0,92 promile alkoholu. Událostí se zabývá Policie ČR. (FOTO MPVM)