Výsledky dotačního řízení Programu na podporu spolupráce s partnerskými městy v roce 2016

Program podpory spolupráce s partnerskými městy v roce 2016 je zaměřen na navázání a posílení vzájemných školských, společenských, kulturních, vzdělávacích a sportovních kontaktů v souladu se smlouvami o partnerství a spolupráci uzavřenými mezi městem Vysokým Mýtem a partnerskými městy Korbach (Německo), Pyrzyce (Polsko), Ozorków (Polsko), Varna – Odessos (Bulharsko) a Dolní Čiflik (Bulharsko). V následující tabulce uvedeny výsledky dotačního řízení, které dne 9. 3. 2016 schválila Rada města Vysokého Mýta.

Žadatel   Název projektu   Poskytnutá dotace
Speciální základní škola Vysoké Mýto Pokračování spolupráce s P. Z. Schule v Korbachu 29 000 Kč
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, příspěvková organizace Partneři i soupeři 27 000 Kč
Gymnázium Vysoké Mýto Grafica 10 000 Kč