Výsledky dotačního řízení Programu na podporu spolupráce s partnerskými městy v roce 2017

Program podpory spolupráce s partnerskými městy v roce 2017 je zaměřen na navázání a posílení vzájemných školských, společenských, kulturních, vzdělávacích a sportovních kontaktů v souladu se smlouvami o partnerství a spolupráci uzavřenými mezi městem Vysokým Mýtem a partnerskými městy Korbach (Německo), Pyrzyce (Polsko), Ozorków (Polsko), Varna – Odessos (Bulharsko), Dolní Čiflik (Bulharsko) a Spišská Belá (Slovensko). V následující tabulce uvedeny výsledky dotačního řízení, které dne 1. 3. 2017 schválila Rada města Vysokého Mýta.

Žadatel Název projektu Poskytnutá dotace
Speciální základní škola Vysoké Mýto

Výměnný pobyt žáků a pedagogů

Speciální základní školy Vysoké Mýto