Výsledky dotačního řízení Programu na podporu spolupráce s partnerskými městy v roce 2018

Program podpory spolupráce s partnerskými městy v roce 2018 je zaměřen na navázání a posílení vzájemných školských, společenských, kulturních, vzdělávacích a sportovních kontaktů v souladu se smlouvami o partnerství a spolupráci uzavřenými mezi městem Vysokým Mýtem a partnerskými městy Korbach (Německo), Pyrzyce (Polsko), Ozorków (Polsko), Varna – Odessos (Bulharsko), Dolní Čiflik (Bulharsko) a Spišská Belá (Slovensko). V následující tabulce uvedeny výsledky dotačního řízení, které dne 5. 3. 2018 schválila Rada města Vysokého Mýta.

Žadatel Projekt Poskytnutá dotace
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizace Spolupráce se školami na Slovensku 22 500 Kč
Spolek pro podporu Integrované střední školy technické Vysoké Mýto Společně to svaříme dohromady 20 000 Kč
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, příspěvková organizace Partneři i soupeři 22 500 Kč