Výsledky dotačního řízení Programu na podporu spolupráce s partnerskými městy v roce 2019

Program podpory spolupráce s partnerskými městy v roce 2019 je zaměřen na navázání a posílení vzájemných školských, společenských, kulturních, vzdělávacích a sportovních kontaktů v souladu se smlouvami o partnerství a spolupráci uzavřenými mezi městem Vysokým Mýtem a partnerskými městy Korbach (Německo), Pyrzyce (Polsko), Ozorków (Polsko), Varna – Odessos (Bulharsko), Dolní Čiflik (Bulharsko) a Spišská Belá (Slovensko). V následující tabulce uvedeny výsledky dotačního řízení, které dne 27. 2. 2019 schválila Rada města Vysokého Mýta.

Žadatel Projekt Poskytnuté dotace
Spolek pro podporu Integrované střední školy technické Vysoké Mýto Wasserhrátky 30 000 Kč
Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto Návštěva žáků a pedagogů z přátelené školy v Korbachu ve Speciální základní a praktické škole Vysoké Mýto (projekt aranžerské práce) 22 000 Kč
Gymnázium Vysoké Mýto Grafica 5 000 Kč