Výsledky dotačního řízení Programu na podporu spolupráce s partnerskými městy v roce 2020

Program podpory spolupráce s partnerskými městy v roce 2020 je zaměřen na navázání a posílení vzájemných školských, společenských, kulturních, vzdělávacích a sportovních kontaktů v souladu se smlouvami o partnerství a spolupráci uzavřenými mezi městem Vysokým Mýtem a partnerskými městy Korbach (Německo), Pyrzyce (Polsko), Ozorków (Polsko), Varna – Odessos (Bulharsko), Dolní Čiflik (Bulharsko) a Spišská Belá (Slovensko). V následující tabulce uvedeny výsledky dotačního řízení, které dne 4. 3. 2020 schválila Rada města Vysokého Mýta.

Žadatel Projekt Poskytnutá dotace
Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s. r. o. Podpora styku s partnerským městem – odborná praxe žáků SŠPo v Korbachu 15 000 Kč
Gymnázium Vysoké Mýto Grafica 10 000 Kč
Celkem   25 000 Kč