Výsledky dotačního řízení Programu podpory v oblasti spolupráce s partnerskými městy v roce 2023

Program podpory spolupráce s partnerskými městy v roce 2023 je zaměřen na navázání a posílení vzájemných školských, společenských, kulturních, vzdělávacích a sportovních kontaktů v souladu se smlouvami o partnerství a spolupráci uzavřenými mezi městem Vysokým Mýtem a partnerskými městy Korbach (Německo), Pyrzyce (Polsko), Ozorków (Polsko), Varna – Odessos (Bulharsko), Dolní Čiflik (Bulharsko) a Spišská Belá (Slovensko).

V následující tabulce uvedeny výsledky dotačního řízení, které dne 1. 3. 2023 č. usnesení 110/23 schválila Rada města Vysokého Mýta.

ŽadatelProjektVýše dotace
Střední škola
podnikání, s.r.o.
Podpora styku s partnerským městem – odborná praxe žáků SŠPo v Korbachu20 000 Kč