Přehled poskytnutých individuálních dotací

Přehled individuálních dotací v roce 2024 schválených zastupitelstvem města

V roce 2024 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené zastupitelstvem města.

Přehled individuálních dotací v roce 2024 schválených radou města

V roce 2024 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené radou města.

Přehled individuálních dotací v roce 2023 schválených zastupitelstvem města

V roce 2023 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené zastupitelstvem města.

Přehled individuálních dotací v roce 2023 schválených radou města

V roce 2023 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené radou města.

Přehled individuálních dotace v roce 2022 schválených zastupitelstvem města

V roce 2022 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené zastupitelstvem města.

Přehled individuálních dotací v roce 2022 schválených radou města

V roce 2022 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené radou města.

Přehled individuálních dotací v roce 2021 schválených zastupitelstvem města

V roce 2021 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené zastupitelstvem města.

Přehled individuálních dotací v roce 2021 schválených radou města

V roce 2021 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené radou města.

Přehled individuálních dotací v roce 2020 schválených zastupitelstvem města

V roce 2020 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené zastupitelstvem města.

Přehled individuálních dotací v roce 2020 schválených radou města

V roce 2020 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotace schválené radou města.

Přehled individuálních dotací v roce 2019 schválených zastupitelstvem města

Vroce 2019 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotaceschválenézastupitelstvem města.

Přehled individuálních dotací v roce 2019 schválených radou města

Vroce 2019 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotaceschválené radou města.

Přehled individuálních dotací v roce 2018 schválených zastupitelstvem města

Vroce 2018 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotaceschválenézastupitelstvem města.

Přehled individuálních dotací v roce 2018 schválených radou města

Vroce 2018 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotaceschválené radou města.

Přehled individuálních dotací v roce 2017 schválených zastupitelstvem města

Vroce 2017 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotaceschválenézastupitelstvem města.

Přehled individuálních dotací v roce 2017 schválených radou města

Vroce 2017 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotaceschválené radou města.

Přehled individuálních dotací v roce 2016 schválených zastupitelstvem města

Vroce 2016 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotaceschválenézastupitelstvem města.

Přehled individuálních dotací v roce 2016 schválených radou města

Vroce 2016 byly městem Vysokým Mýtem v souladu se Zásadami pro poskytování finanční dotace z rozpočtu města Vysokého Mýta poskytnuty následující individuální dotaceschválené radou města.